Svatby roku 2015

Jelikož se nás často naše klientky ptají na to, jaké svatby jsme připravovali v poslední době, rozhodli jsme se zhodnotit rok 2015 a podělit se s vámi o několik zážitků. I když jsme letos připravili oproti minulé sezoně méně svateb, o to se jednalo o větší, zajímavější a výpravnější.

Letos jich bylo 17 a tak jsme měli čas se každé svatbě věnovat na plno a mohli je připravit do nejmenších detailů. Jak říká koordinátorka Bára, byly to „vymazlené“ svatby. :)

A jaký je váš sen?

Jaké barvy a témata tento rok převládaly?

Nejčastěji jste volili klasickou růžovou ve všech jejich podobách, nebáli jste se ani fialové či jemné meruňkové v kombinaci s bílou. Téma se nesla v duchu vaši osobnosti a v „princeznovském stylu“. Každá nevěsta chce být přeci ta nejkrásnější!

Připravovali jsme například golfovou svatbu, kloboukovou svatbu, klasickou vintage nebo elegantní glamour.

Bezesporu nejkrásnější svatbou tohoto roku byla svatba jedné známé tenistky na zámku Dobříš, kterou jsme měli tu čest koordinovat. Fotografie ze svatby naleznete zde (prolink na Svatba pro princeznu). Svatby se účastnilo okolo 150 hostů z celého světa a často se jednalo o významné sportovce a VIP osobnosti. Na svatbě zpívala Tereza Kerndlová, menu na zámku Dobříš připravovalo Sasazu… Ale dost již o této svatbě. Tento příspěvek patří všem letošním svatbám a bylo by nefér tu vyzdvihnout jen jednu svatbu.

Jelikož velká část našich klientů jsou cizinci nebo lidé žijící v cizině, zajišťujeme pro ně stále nové a nové služby a jsme takovými jejich průvodci nejen samotnou svatbou, ale jsme jim k ruce po celou dobu jejich pobytu v České republice. A to je to co nás baví. Stále nové a nové věci, noví zajímaví lidé a nové zkušenosti. Například v zahraničí je již běžné, že nejen nevěsta potřebuje v den svatby tu nejlepší péči, ale i ženich, takže jsme několikrát zajišťovali holiče, tzv. barbera v den svatby. Hostům jsme organizovali svatební after party v luxusním klubu a nezřídka organizujeme pro nevěsty a ženichy jejich rozlučkové party.

Jsme rádi, že se na nás obracíte s vašimi přáními a my vám tak můžeme připravit nejen krásnou svatbu, ale i program mimo tento den. Těšíme se na další svatby a výzvy!

Svatba v Thajsku

Svatba v Thajsku

Sympatický pár Soňa a Martin oslovili naší agenturu v listopadu 2013. Snem nevěsty byla svatba na pláži.
Snoubenci se chtěli vyhnout předsvatebnímu stresu, prožít svatbu ve dvou a spojit ji se svatební cestou.

Po zvažování několika možností se klienti na naše doporučení rozhodli pro thajský ostrov Koh Lanta. Tento sluneční ostrov je jedním z posledních mála míst na světě, kde si můžete užít absolutního soukromí. Navíc jak známo, Thajsko nabízí nejen panenskou přírodu, nádherné moře, ale i vynikající kuchyni! Aby se klienti cítili pohodlně, rozhodli jsme se odcestovat na svatbu s nimi a na vše osobně dohlédnout.

Svatební obřad na krásné písčité pláži byl naplánován na pozdní odpoledne, tak abychom se vyhnuli největšímu teplu a zároveň byla doba vhodná na focení. Po obřadu již čekala na novomanžele první společná plavba okolo ostrova. Poté se podávala romantická večeře ve dvou přímo na pláži a servírovali se ty nejlepší thajské speciality. Nechyběl ani první tanec novomanželů při západu slunce.

Soňo a Martine, bylo nám potěšením prožít tento váš velký den s vámi a ještě na tak krásném místě. Děkujeme!

A jaký je váš sen?

Svatební salon Maggie Sottero

Často se nás, milé nevěsty, ptáte kde byste sehnali svatební šaty, které má modelka
na našich webových stránkách. Jsme rádi, že vám můžeme doporučit svatební salon Maggie
se kterým velmi rádi spolupracujeme a kde se našim nevěstám plní sny.

Sladké snění

Dort, to není jen sladká tečka svatební hostiny, ale i designová záležitost.
Kvalitní cukráři umějí vykouzlit marcipánové květiny k nerozeznání od těch pravých.
Uznejte sami, že krása i u dortu spočívá v jeho jednoduchosti.

Exotická svatba

Exkluzivně pro vás zajišťujeme svatby v Thajsku! Pečlivě jsme pro vás vybrali ty nejromantičtější ostrovy.
Zažijte nezapomenutelnou svatbu i líbánky na jednom místě. Pro bližší informace piště na info@magickasvatba.cz

Copyright © 2009 - 2014 Svatební agentura Magická svatba.